לחברת סייטק גופי חימום 1991 בע"מ ניסיון של יותר מחצי יובל בתכנון, ייצור ושיווק מוצרי חימום ובקרה.

מיום היוסדה סייטק גדלה בהתמדה תוך התקדמות טכנולוגית וייצור מוצרים חדשים, כדי להתמודד עם דרישות התעשייה המשתנות. נכון להיום, סייטק הינה החברה היחידה בארץ המסוגלת להעניק פתרונות תכנון וביצוע כמעט לכל בעיות החימום והבקרה בתעשייה ובמשק הן ע"י יצור עצמי והן ע"י יבוא מוצרים נלווים.

בתהליך נערכות בדיקות איכות המבטיחות מוצר איכותי ברמה בינלאומית.

לחברה מערכת שיווק ענפה הכוללת סוכנים מקצועיים ומיומנים הפרוסים בכל רחבי הארץ מאילת ועד מטולה ונכונים לכל קריאה, יעוץ, סיוע ומתן פתרונות לבעיות.

סייטק מסוגלת לייצר בכמויות מסחריות גדולות ומנגד מייצרת גם גופים בודדים בהתאם לדרישות הלקוח-מגוף חימום פשוט סטנדרטי ועד גוף חימום מורכב ומסובך.

סייטק הינה ספק מורשה של משרד הבטחון מס' 83303849

מוצרים של סייטק נמצאים בפיקוח מכון התקנים הישראלי ומתאימים לדרישות התקן הישראלי והבינלאומי ת"י ISO 9001

כתב אחריות מוגבלת

כל הזכויות באתר זה ובכל חלק ממנו, לרבות תוכנו, לרבות עיצובו וכל תסריט, תמונה או מידע המופיעים בו, שמורות לסייטק גופי חימום 1991 בע"מ. אין לשכפל, להעתיק, לצלם, לתרגם, להעביר, לפרסם, לאחסן במאגר מידע, לשדר, לקלוט, לשנות או לעשות כל שימוש מסחרי או אחר בחומר שבאתר זה או בכל חלק ממנו. אתר זה מופץ כאינפורמציה עבור לקוחות סייטק גופי חימום 1991 בע"מ לשימושם האישי בלבד, ואין לעשות כל שימוש אחר באינפורמציה המופיעה בו, ובין היתר, אין לכלול את החומר והמידע הנכלל בקטלוג זה בכל מסמך, דבר דפוס או פרסום.

השימוש במוצרי סייטק גופי חימום 1991 בע"מ כפוף להוראות השימוש והנחיות היצרן.

סגירת תפריט